POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › POZOSTAŁE PRODUKTY  › Zmywacz ORANGE Solvent Spray Strong
Zmywacz ORANGE Solvent Spray Strong


ORANGE ABS Solvent Spray doskonale usuwa woski, kleje, tusze na bazie oleju oraz świeże powłoki lakiernicze usuwa także plamy spowodowane olejem mineralnym oraz innymi związkami organicznymi na twardych powierzchniach, takie jak smoła, smar, węgiel, oraz bitum. 
 
Jest pomocny w odtłuszczaniu przed spawaniem oraz w usuwaniu zanieczyszczeń z asfaltu, kreozotu, gumy do żucia, uszczelnień silikonowych oraz samoprzylepnych taśm zabezpieczających.
 
Doskonale nadaje się do usuwania klejów termotopliwych oraz do konserwacji maszyn etykietujących, systemów podawania etykiety, usuwania nagarów klejowych z dysz dozujących. Z powodzeniem jest wykorzystywany do mycia i konserwacji urządzeń drukujących, zarówno przemysłowych jak i użytku biurowego.
 
Nie powoduje uszkodzenia większości powierzchni. Jest bezpieczny dla metali, plastików, kompozytów, materiałów ceramicznych, akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, żywic utwardzonych. W celu upewnienia się przed użyciem należy przeprowadzić próbe w niewidocznym miejscu czyszczonej powierzchni. 


ORANGE ABS Solvent Spray Strong

 
 
 
najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2024 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl