POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › NASZA FIRMA  › Krótko o nas
Krótko o nas
Jesteśmy małopolską firmą istniejącą od 2001 roku. Domeną naszej firmy są drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes),  serwis drukarek przemysłowych oraz dostawa wszelkiego rodzaju wysokiej jakości kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych oraz akcesoriów w wersjach standardowych jak i na specjalne zamówienie takich jak: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki, systemy wizyjne itp.
Pełna oferta naszych drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem oraz serwisem w Polsce takich marek jak KGK JET, IkonMac oraz Saturn. Ponadto specjalizujemy się w obsłudze serwisowej drukarek VideoJet® i Willett®.
Oferta serwisowa oraz informacje jak zamówić serwis

Ponadto jestesmy producentem specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent. Jest to specjalistyczny preparat do usuwania klejów, klejów na goraco, do zmywania wałków etykieciarek oraz smarów, smoły i innych. W naszej ofercie znajduję się także wersja z odsączonym aromatem pomarańczy CC/Natur Bezzapachowy solvent, wersja ta znajduje zastosowanie wszedzie tam gdzie aromat pomarańczy jest niepożądany.
Więcej informacji na temat CC/Natur Orange Solvent oraz CC/Natur Bezzapachowy solvent

Uzupełnieniem oferty są najwyższej jakości środki czystości oraz kosmetyki dla pracowniów takich marek jak Stoko Skin Care oraz Americol BV, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.
Pełna oferta naszych kosmetyków i środków BHP - www.sklep.absjet.pl

W styczniu 2011 roku wdrożyliśmy w naszej firmie System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Staramy się cały czas doskonalić nasze produkty oraz utrzymywać najwyższa jakość. Nie liczy się dla nas jednorazowa sprzedaż, lecz wieloletnia współpraca, a każdy klient traktowany jest przez nas idywidualnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2024 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl