POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › DRUKARKI PRZEMYSŁOWE  › Dzierżawa
Dzierżawa
Coraz bardziej popularnym staje się dzierżawa urządzeń drukujących. Jest to prosty i nie wymagający dużych nakładów finansowych sposób na rozwój firmy oraz minimalizację kosztów.
 
Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć Państwu używane lub nowe urządzenia drukujące dobrane do danej aplikacji. Cena uwarunkowana jest od czasu dzierżawy, odległości od siedziby firmy, zastosowanych materiałów ekploatacyjnych, czy też ewentualnym wliczeniem ich w cene dzierżawy.
 
W przypadku Państwa zainteresowania dzierżawą urządzeń nowych przez okres min. 24 m-cy (pisemne zamówienie - deklaracja + przedpłata za 1 m-c) - nasza firma zakupi i sprowadzi takie urządzenie dla Państwa. 
 
Po okresie dzierżawy, w przypadku pełnego zadowolenia z urządzenia, możecie Państwo odkupić je od nas, przedłużyć dzierżawę, bądź je zwrócić.
 
OFERTA JEST ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ - ROZWIĄZANIEM W PRZYPADKU, GDY POTRZEBUJECIE PAŃSTWO DRUKARKI NA KILKA MIESIĘCY W ROKU
 
W trakcie dzierżawy są Państwo zobowiązani do przestrzegania wytycznych odnośnie eksploatacji i konserwacji drukarki. Nie wywiązanie się z powyższych warunków spowoduje naliczenie dodatkowych kosztów wynikłych z prac serwisowych. Każdorazowo przeprowadzamy szkolenie dla wybranej przez Państwa grupy pracowników w zakresie eksploatacji i konserwacji dzierżawionego urządzenia.
 
W dzierżawionych urządzeniach dopuszcza się stosowanie tylko oryginalnych materiałów eksploatacyjnych zakupionych w firmie ABS-JET Service.
 
Wstępne zapotrzebowanie (modele, ceny, termin realizacji, termin i forma zapłaty) - zapraszamy do kontaktu pod adresem serwis@absjet.pl
Wszelkie informacje techniczne udzielane są pod nr tel. 602 391 491
 


najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2024 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl